תמונות אחרונות

81

דבר המנהל

unnamed.jpg

שנת לימודים חדשה תשע"ח זה עתה מתחילה. כבכל שנה היום הראשון ללימודים הוא יום חגיגי, מרגש, מלא תקווה לעתיד וציפייה מבורכת. אני מקווה שכולכם חוויתם חוויות נפלאות במהלך החופשה, הספקתם לנוח,צברתם כוחות ועכשיו אתם מתחילים מחדש רעננים ורגועים.

למערכת החינוך יש מאפיין מיוחד מאוד, השונה ממערכות אחרות. המיוחד הוא שבכל שנה מתחילים מחדש וכל התחלה חדשה מביאה עימה צמיחה חדשה, תקווה חדשה, תנופה חדשה, רעיונות חדשים ודף נקי וחלק המאפשר הזדמנות חדשה לכל תלמיד ותלמידה לניצול כישורים אישיים ולשכלול המידות.

השנה נמשיך את העשייה החינוכית בנחישות ועקביות תוך שיפור מתמיד בהישגים ובתחושת המוגנות:

  • נתגבר את שעות הלימוד (מיצוי ומצוינות) במטרה לקדם את הישגי התלמידים במקצועות הליבה, ובמקביל נאפשר לכם מערכת לימודים רחבה ומגוונת המאפשרת למידה ממקום של חוויה, עניין והצלחה.
  • נקיים מערכת לומדת מבוססת נתונים לשיפור ההישגים האקדמיים.
  • נקפיד על התקנון וההתנהגות לימודית השמה דגש על תלמידאות: הגעה בזמן לשיעורים, ארגון הציוד, היערכות מתאימה לשיעור וארגון נכון של זמן.
  • נמשיך לפעול לקידום האקלים החינוכי המיטבי באמצעות תכנית מוגנות לטיפול באלימות.נחזק את הקשר בין המורה לתלמיד ואת תחושת לביה"ס, לקהילה ולמדינה תוך טיפוח מעורבות אחריות ואכפתיות כלפי החברה והסביבה. 
  • נתחיל בתהליך לבחירת ייחודיות לביה"ס.

אני מאחל לנו שנה של שיח פורה והקשבה. שנה בה נמשיך, צוות, הורים ותלמידים לפעול ביחד למען שיתוף פעולה אשר יוביל את בית הספר לשיאים חדשים ונפלאים של עשייה פורייה ומשמעותית.

בהזדמנות חגיגית זו ברצוני לברך בברכת ברוכים הבאים את תלמידי כתות א', המורים והתלמידים החדשים שהצטרפו למשפחת "תל-חי" ולאחל הצלחה לכולם.

ברצוני להודות לצוות החינוכי, לצוות העובדים והמנהלה על העבודה המקצועית והמאומצת שנעשתה על ידם במהלך חופשת הקיץ.

עבודה אשר אפשרה לכולנו לפתוח את שנת הלימודים על הצד הטוב ביותר.

חכמים לפנינו השכילו לומר כי שני דברים  עושים בית ספר למצוין –  תלמידים שאפתנים ומורים מסורים. ואנו התברכנו מזה וגם מזה

וביותר מכך: נתברכנו בקהילת הורים תומכת, מעורבת ואכפתית, אשר רואה בחינוך ילדיה את הנושא החשוב ביותר על סדר יומה. ועל כן

אין ספק בלבי כי ביחד נוכל לצלוח כל אתגר ומטרה.

שנה טובה ומשמעותית לכולנו !

שלכם ובשבילכם,

גיא הולצמן

מנהל בית הספר