תפריט

ביה"ס תל חי יוצא לדרך חדשה עם ייחודיות חדשה. ייחודיות המבוססת על פיתוח מיומנויות חשיבה ואסטרטגיות למידה. נמשיך את העשייה החינוכית בנחישות ועקביות תוך שיפור מתמיד בהישגים ובתחושת המוגנות:

נטמיע תכניות העשרה חדשות, יוגה לכיתות א', דרמה לכיתות א'-ב'. ריקודי עם לשכבות א'-ד'. לימודי שחמט לשכבת ב'. ללמודי רובוטיקה לכיתות ד', לימודי חקלאות לשכבות ג', ו' ולימודי האמנות לכלל השכבות.

  • נתגבר את שעות הלימוד בתכניות מצוינות 2000 במתמטיקה ומדעים לפיתוח חשיבה במטרה לקדם את הישגי התלמידים במקצועות הליבה, ובמקביל נאפשר לכם מערכת לימודים רחבה ומגוונת המאפשרת למידה ממקום של חוויה, עניין והצלחה.
  • נשתמש בכלים טכנולוגיים ישומטיקה להוראת המתמטיקה ועת הדעת למקצועות הליבה.
  • נחזק ונעמיק את העבודה עם המשו"ב, מערכת לומדת מבוססת נתונים לשיפור ההישגים האקדמיים.
  • נקפיד על התקנון וההתנהגות לימודית השמה דגש על תלמידאות: הגעה בזמן לשיעורים, ארגון הציוד, היערכות מתאימה לשיעור וארגון נכון של זמן.
  • נמשיך לפעול לקידום האקלים החינוכי המיטבי באמצעות תכנית מוגנות לטיפול באלימות.
  • נחזק את הקשר בין המורה לתלמיד ואת תחושת לביה"ס, לקהילה ולמדינה תוך טיפוח מעורבות אחריות ואכפתיות כלפי החברה והסביבה. 
  • נשים דגש על ההון האנושי ונקים ונפתח צוותי עבודה ליישום תהליכים משמעותיים בביה"ס.

אני מאחל לנו שנה של שיח פורה והקשבה. שנה בה נמשיך, צוות, הורים ותלמידים לפעול ביחד למען שיתוף פעולה אשר יוביל את בית הספר לשיאים חדשים ונפלאים של עשייה פורייה ומשמעותית.

בהזדמנות חגיגית זו ברצוני לברך בברכת ברוכים הבאים את תלמידי כתות א', המורים והתלמידים החדשים שהצטרפו למשפחת "תל-חי" ולאחל הצלחה לכולם.

ברצוני להודות לצוות החינוכי, לצוות העובדים והמנהלה על העבודה המקצועית והמאומצת שנעשתה על ידם במהלך חופשת הקיץ. עבודה אשר אפשרה לכולנו לפתוח את שנת הלימודים על הצד הטוב ביותר.

חכמים לפנינו השכילו לומר כי שני דברים עושים בית ספר למצוין – תלמידים שאפתנים ומורים מסורים. ואנו התברכנו מזה וגם מזה וביותר מכך: נתברכנו בקהילת הורים תומכת, מעורבת ואכפתית, אשר רואה בחינוך ילדיה את הנושא החשוב ביותר על סדר יומה. ועל כן אין ספק בלבי כי ביחד נוכל לצלוח כל אתגר ומטרה.

שנה טובה ומשמעותית לכולנו ! 

 

שלכם ובשבילכם,

גיא הולצמן

מנהל בית הספר

הגדרות כלליות כניסה למערכת